O PROJEKTU

Po 5 hodinách čepování piva ve 30 stupňovém vedru, jsem se zeptal holek kolik jsme za akci utržili a budeme předávat škole. Odpověd mě překvapila po odečtení nákladů, asi 2.500 Kč.


Tak přesně takto se rodila myšlenka na to jak pro školu udělat něco více. Seděl jsem s partičkou v hospodě a přišlo na myšlenku, že bych mohl využít svých kontaktů  v golfu a udělat něco pro nás potažmo pro školu. Slovo dalo slovo a 29. 6. 2011 se po golfovém hřišti ve Mstěticích prohánělo 15 golfistů a "bojovalo" o historicky první zápis na putovní trofej.

Tuto akci jsem připravoval samostatně a výtěžek, který jsem z toho mohl předat škole, myslím všechny příjemně překvapil. Proto když si vzpomenu jak jsem točil pivko, tak jsem rád, že jsem přišel na lepší způsob, jak přilepšit rozpočtu školy.

Ale tím nechci dehonostovat snahu ostatních. Protože to pivko si teď velmi rád na akci koupím a využiji i servisu občerstvení, které nám ostatní přichystají a ještě přitom stíhám sledovat aktivity svých dětí, což za pípou nebo za prodejním pultíkem nejde. Ale nebýt dobrovlníků, kteří ho tam čepují a připravují různé dobrůtky apod., tak by to nebylo ono. Takže díky všem.